Ko-Pvp

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko-Pvp FoRum

[StarGaming][HER JOP İŞ YAPMAKTA][TAM BİR NP SERVER][RESİMLİ TANITIM][14 VE 19 SAVAŞ]

Casp3r
    Casp3r
    Admin

[StarGaming][HER JOP İŞ YAPMAKTA][TAM BİR NP SERVER][RESİMLİ TANITIM][14 VE 19 SAVAŞ] Empty [StarGaming][HER JOP İŞ YAPMAKTA][TAM BİR NP SERVER][RESİMLİ TANITIM][14 VE 19 SAVAŞ]

Mesaj  Casp3r Perş. Haz. 03, 2010 8:59 pm

Öncelikle Server Özelliklerinden Bahsedelim..

* OTO G1 MEVCUTTUR..!
    * Savaş Saattleri:Hafta içi 14:00 ve 19:00 dır.Hafta Sonu ise 14/19/22 Olarak Ayarlanmıştır..
    * 74 LvL Full İtem Baslangıç
    * 83/1 Maradonda LvL Atlayıp Relog Atıp Masternizi Actırıp PK Başlayabilirsiniz.
    * lIlI Gibi İllegal Nickler Fix.
    * Guard Towerlar Sorunsuz Çalışmaktadır. ( 2000 - 2600 ) Vurmaktadır.NT İÇİN İDEAL
    * 50 Kareli 50 Karesiz Bugsuz Symboller Eklidir.
    * Serverimiz Tamamen Mage Üzerine Kurulmuştur.Nova 2200-2500 Civarı Staff STR ve MP Mageye Göre Değişkendir.
    * Castle Siege War Sorunsuzdur CSW Aktifdir.
    * Sınırsız HP-MP Pot Aktiftir.
    * Stat Sıfırlama Tamamen Sorunsuzdur Relogda Düzelir.
    * Armor & Weapon Enchant SC ler çalışmaktadır.Sundriesden Alabilirsiniz.
    * Magelerin 75 Skili Çalışmaktadır.Defans verir ve 300 - 400 Arası Defans Verir.
    * Oyun İçi Krallık Seçimleri Vardır.King - Prize Tamamen Fixdir..
    * Asaslarda Sağlam Jobdur.Teke Tekde Mageyi Kesebilir.Cri+Spike 3500 Civarı Vurmaktadır..!
    * Asas Teamlerimiz Bile Var..

<<<<<<<<<<<<<<< Anti Cheat Özellikleri >>>>>>>>>>>>>>>

* Soacs Anti Cheat Sistemini Herkez Duymuştur.Serverimizde Lisanslı v29 Soacs Koruması ve Lisanslı K2D Web Panelimiz Aktiftir.Kesinlikle Hile ve Saldırı Almaz.TBL Değiştirilmez Oyuna Almaz.Serverimiz Uzun Ömürlüdür , Güzel Olması İçin Masraftan Kaçınmadık..!

SERVER İP: 95.130.172.203
    PANEL: 95.130.172.203

Forum Saati C.tesi Mayıs 11, 2024 6:51 pm