Ko-Pvp

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ko-Pvp FoRum

Kişisel Sayfa Bölümü Şikayet, Yardım ve Destek Topiği

Casp3r
    Casp3r
    Admin

Kişisel Sayfa Bölümü Şikayet, Yardım ve Destek Topiği Empty Kişisel Sayfa Bölümü Şikayet, Yardım ve Destek Topiği

Mesaj  Casp3r Cuma Mart 19, 2010 8:22 pm

Bu Konuyu Hangi Amaçlarla Kullanacaksınız ?

* Yaptığınız kişisel sayfalara atılacak mesajlar mod onaylı olduğu halde, konunuzda beğenmediğiniz ve sildirmek istediğiniz bir mesaj var ise burdan müracaat edebilirsiniz.
    * Bir başkası, kişisel sayfasında, sizin bireysel haklarınıza saldırır tarzda mesajlar yazıyor ise, "gerçek kişilere hakaret etmek yasaktır" kuralımız gereği şikayet ederek mesajı sildirmek için müracaat edebilirsiniz.
    * Açacağınız sayfanız hakkında sormak istediğiniz sorular var ise yine bu topicden sorabilirsiniz. Böylece çok fazla müracaat topiği olmasını engelleyip her şeyi tek yerden halletmek istiyoruz.
    * Sayfanızı, örnek sayfaya uygun şekilde hazırladınız ve ödülünüzü almak istiyorsanız, yine konunuzun linkini bu topic den vererek, incelenmesini sağlayıp ödülünüzü alabilirsiniz.
    * Sayfa düzeni ve içeriği hakkında teknik olarak takıldığınız yerler var ise bu topicden sorabilirsiniz.
    * Kişisel Sayfa Bölümü işleyişi ile ilgili herhangi bir soru sorabilirsiniz.

Mesajların mod onaylı olduğunu unutmayın, gecikmeler olsa da mutlaka mesajlarınız onaylanacaktır. Acele etmemenizi rica ediyoruz.

Forum Saati Paz Nis. 28, 2024 10:23 am