7 Ekim 2008 kuralarında Galatasaray, zor sayılabilecek bir gruba düştü. Ancak fikstür gayet güzel. B grubuna düşen Galatasaray’ın rakipleri, Benfica, Olimpiakos, Hertha Berlin ve Beşiktaş’ı eleyen Metalist Kharkiv oldu.
Fikstür ise şöyle:
23 Ekim - Olympiakos (Ali Sami Yen )
6 Kasım - Benfica (Deplasman)
27 Kasım - Metalist Kharkiv (Ali Sami Yen)
3 Aralık - Hertha Berlin (Deplasman)
17 Aralık - (bay atlıyor)
Diğer gruplar da şöyle:
A Grubu
Schalke 04 (Almanya)
Paris Saint Germain (Fransa)
Manchester City FC (İngiltere)
Racing Santander (İspanya)
FC Twente (Hollanda)
B Grubu
Benfica (Portekiz)
Olympiakos (Yunanistan)
GALATASARAY (TÜRKİYE)
Hertha Berlin (Almanya)
Metalist Kharkiv (Ukrayna)
C Grubu
Sevilla (İspanya)
VfB Stuttgart (Almanya)
UC Sampdoria (İtalya)
Partizan Belgrad (Sırbistan)
Standard Liege (Belçika)
D Grubu
Tottenham Hotspur (İngiltere)
Spartak Moskova (Rusya)
Udinese (İtalya)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
NEC Nijmegen (Hollanda)
E Grubu
AC Milan (İtalya)
Heerenveen (Hollanda)
Braga (Portekiz)
Portsmouth FC (İngiltere)
VfL Wolfsburg (Almanya)
F Grubu
Hamburg SV (Almanya)
Ajax Amsterdam (Hollanda)
Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
Aston Villa FC (İngiltere)
MSK Zilina (Slovakya)
G Grubu
Valencia (İspanya)
Club Brugge (Belçika)
Rosenborg Trondheim (Norveç)
FC Kopenhag (Danimarka)
AS Saint Etienne (Fransa)
H Grubu
CSKA Moskova (Rusya)
Deportivo Coruna (İspanya)
Feyenoord (Hollanda)
AS Nancy (Fransa)
Lech Poznan (Polonya)
Fikstür ise şöyle:
23 Ekim - Olympiakos (Ali Sami Yen )
6 Kasım - Benfica (Deplasman)
27 Kasım - Metalist Kharkiv (Ali Sami Yen)
3 Aralık - Hertha Berlin (Deplasman)
17 Aralık - (bay atlıyor)
Diğer gruplar da şöyle:
A Grubu
Schalke 04 (Almanya)
Paris Saint Germain (Fransa)
Manchester City FC (İngiltere)
Racing Santander (İspanya)
FC Twente (Hollanda)
B Grubu
Benfica (Portekiz)
Olympiakos (Yunanistan)
GALATASARAY (TÜRKİYE)
Hertha Berlin (Almanya)
Metalist Kharkiv (Ukrayna)
C Grubu
Sevilla (İspanya)
VfB Stuttgart (Almanya)
UC Sampdoria (İtalya)
Partizan Belgrad (Sırbistan)
Standard Liege (Belçika)
D Grubu
Tottenham Hotspur (İngiltere)
Spartak Moskova (Rusya)
Udinese (İtalya)
Dinamo Zagreb (Hırvatistan)
NEC Nijmegen (Hollanda)
E Grubu
AC Milan (İtalya)
Heerenveen (Hollanda)
Braga (Portekiz)
Portsmouth FC (İngiltere)
VfL Wolfsburg (Almanya)
F Grubu
Hamburg SV (Almanya)
Ajax Amsterdam (Hollanda)
Slavia Prag (Çek Cumhuriyeti)
Aston Villa FC (İngiltere)
MSK Zilina (Slovakya)
G Grubu
Valencia (İspanya)
Club Brugge (Belçika)
Rosenborg Trondheim (Norveç)
FC Kopenhag (Danimarka)
AS Saint Etienne (Fransa)
H Grubu
CSKA Moskova (Rusya)
Deportivo Coruna (İspanya)
Feyenoord (Hollanda)
AS Nancy (Fransa)
Lech Poznan (Polonya)